İSGÜM İle Sektörel Söyleşi

İSGLABDER Yönetim Kurulu Başkanımız Erkan KARAHASANOĞLU’ nun moderatörlüğünde İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanı Sayın Sakine OVACILLI ve çalışma arkadaşlarından; Meltem METE KILIÇ, Kadriye ÇINAR, Barış KONUKLAR ve Dr. Bülent GEDİKLİ  ile zoom canlı yayınında yapılan söyleşi yaklaşık bir saat boyunca devam etti.

İSGÜM Başkanı tarafından yapılan genel bilgilendirme sonrası, COVİD 19 kapsamında Genel Müdürlük ve Enstitü tarafından yapılan çalışmalar, bundan sonraki süreçte yapılacak uygulamalar hakkında Dr. Bülent GEDİKLİ bilgilendirme yaptı. İSGÜM ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün COVİD 19 sürecinde büyük hassasiyet ile düzenledikleri dokümanlar, bu uygulamaların hayata geçirilmesi gibi konular üzerine paylaşımda bulunuldu.

Ayrıca sektörümüzün merakla beklediği “İş Hijyeni Ölçüm ve Test Analiz Laboratuvarları Hakkında Yönetmelik” revizyonu konusunda Meltem Mete Kılıç genel bilgilendirme yaptı.

Konuşmacılarımıza ve dinleyici olarak katılım sağlayıp, soruları ile söyleşimizi interaktif bir hale getiren katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

 isgum-talk-1

 

isgum-konusma

 

493 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?