ÇEVLAB, TURKLAB ve İSGLABDER Katılımları ile Sektörle İstişare

İş Hijyeni Laboratuvarları sektörel buluşması başlığı ile yetkilendirilmiş İŞ HİJYENİ ÖLÇÜM LABORATUVARLARI nın tamamının davetli olduğu Sektörel Buluşmamızı yoğun katılım ile gerçekleştirdik.

Sivil toplum örgütlenmelerimizde yer alsın yada almasın katılım sağlamayı görev bilmiş değerli vakitlerini ayırmış olan tüm laboratuvarlara teşekkür ediyoruz.

Başkanımız Erkan KARAHASANOĞLU nun moderatörlüğünde gerçekleşen toplantı katılımcıların kendisini kısaca tanıtması ve beklentilerinin alınması ile başladı.

Mevcut yönetmeliğin sektörün beklentilerini karşılamadığı kabulü ile tekrar yenilenmesi çalışmaları içerisinde yer alan tüm sektör temsilcilerinin 2018 yılının ilk çeyreğinde İSGÜM merkez yerleşkesinde gerçekleştirilen “İş Hijyeni Laboratuvarlarının Sahada Karşılaştığı Sorunlar Ve Beklentiler Çalıştayı”nda konuşulan temel başlıklar ve geçen süre içerisinde beklentileri (İSGKATİP üzerinden raporların çıktısının alınması vb.) yükselten İSGÜM, 2020 yılının ilk yarısında sektör temsilcilerinin katıldığı SEKTÖREL SÖYLEŞİ’de Genel Müdürlük makamına onay için sunulduğu beyan edilen yönetmeliğin yayınlanmasının ortak beklenti olduğu değerlendirilmiştir.

sektörel-toplanti

54 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?